ELGON YES DAILY - NOVÁ ŘADA

21.02.2024

A poslední novinka z řady YES, a to YES DAILY. S těmito produkty budou vlasy viditelně zdravé a plné vitality, super lehké a lesklé. Tato řada je ideální pro všechny typy vlasů. Produkty jsou obohaceny o hyperfermentovaný extrakt z Aloe Vera, který proniká hluboko do vlasů a poskytuje dlouhotrvající hydrataci. Revitalizuje vlasy, které jsou po aplikaci nádherně zářivé.

EVERYDAY SHAMPOO -jemný šampon pro časté mytí s lehkou texturou, který čistí pokožku hlavy a zároveň odstraňuje nečistoty. Lze jej používat i denně a vaše vlasy budou hedvábné a lehké, se zdravějším vzhledem. Ideální pro všechny typy vlasů, ale i pro časté mytí.

DAY-BY-DAY HYDRA MIST - rychlý, praktický a super lehký kondicionér, který rozčesává vlasy, aniž by je zatěžoval. Tento bezoplachový sprej je pro vás to pravé. Již od prvních nástřiků budou vaše vlasy okamžitě hebčí, rozčesatelné a lesklejší. Ideální pro jemné vlasy.

NO-STRESS DRY SHAMPOO - tajemstvím čistých a osvěžených vlasů je suchý šampon bez stresu pro osvěžení všech typů vlasů. Absorbuje přebytečný maz a dodává objem, aniž by zatěžoval. Jeho super lehká textura pomáhá zachovat vlhkost a zanechává vlasy extrémně jemné a lesklé.

ELGON YES DAILY - NOVÁ ŘADA

Nedávné příspěvky

ELGON YES DAILY - NOVÁ ŘADA

ELGON YES DAILY - NOVÁ ŘADA

21.02.2024

Archiv