NEJVYSPĚLEJŠÍ TECHNOLOGIE, NEJŠETRNĚJŠÍ SLOŽKY, POCTIVÝ PRODUKT DO VAŠEHO SALONU

Distribuce

Firma SCALP je výhradním distributorem profesionální vlasové kosmetiky pro salony ELGON PROFESSIONAL,
100% pravých vlasů na prodloužení SO.CAP ORIGINAL a nově luxusní přírodní profesionální kosmetiky PHB ETHICAL BEAUTY.

ELGON PROFESSIONAL

Elgon byl založen v roce 1970 v Miláně, v mezinárodním hlavním městě módy a stylu, talentovaným a zkušeným zakladatelem v oblasti profesionální kosmetiky. Elgon je rozvíjen prostřednictvím tvorby a efektivní výroby, šetrných a příjemných barev na vlasy a kosmetiky. Přistupuje specificky ke každému salonu v oblasti vzdělávání krásy.

V současné době má Elgon salony ve více než 70 zemích a vlastní inovativní školící akademii ve Florencii.

Elgon je profesionální vlasová kosmetika pro prestižní kadeřnické salony, začínající i pokročilé kadeřníky.
Nabízí široký sortiment vysoce efektivních výrobků pro nejnáročnější zákazníky.

Více se o značce dozvíte zde: Elgon Professional

 

SO.CAP ORIGINAL

So.Cap Original vyrábí 100% přírodní vlasy na prodlužování za pomocí metod na keratinu, lepících páskách a klipů. Firma si zakládá na kvalitě svých vlasů a má exkluzivní patent REMY HAIR.

So.Cap Original nabízí kompletní kosmetiku, doplňky a přístroje pro dokonalé a kvalitní prodloužení.

 

PHB ETHICAL BEAUTY

PHB Ethical Beauty je průkopnický britský rodinný podnik s revoluční řadou oceňovaných etických kosmetických výrobků. Je domovem největšího rozsahu světové přírodní, Vegan, Cruelty Free a Halal certifikovaných kosmetických výrobků. Jejich produkty starající se o pleť, vlasy a tělo jsou vyráběny ručně ve Velké Británii a žádné přísady produktů nikdy nebyly a nebudou testované na zvířatech.

Naše široká nabídka zahrnuje více než 200 výrobků z které nabízíme něco pro každého. Skvělé pro citlivou pokožku a pokožku s kožními problémy.

Jsme původní etická kosmetická značka a jsme na misi k nabízení pouze čistě přírodních produktů. Naše eticky vyrobené výrobky jsou bezpečnější volbou pro Vaše zdraví a pro životní prostředí. Také zvyšujeme povědomí o etických problémech, které vznikají v kosmetickém průmyslu, jako je například používání získaných složek na zvířatech, týrání zvířat, plastové mikro-kuličky a palmový olej. Všechny PHB výrobky neobsahují alkohol, živočišné přísady, chemikálie, palmový olej a ostatní škodliviny, také jsme silně proti testování na zvířatech.